Profesyonel Hijyen Kimyasalları

SILANSS PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Hijyenik koşullara ihtiyaç duyulan her alanda, maksimum temizlik sağlamak için özenle formülize edilmiş temizlik ve hijyen kimyalları üretmekten, iyi referanslarımız ve sektörel deneyimlerimiz sayesinde sektörde yeni fakat sağlam bir marka değeri yaratmış olmaktan çok memnunuz.


Temizlik & Hijyen Ürünleri Üreticisi

Rutin temizlik işlerinde, günlük temizlik ihtiyaçlarında, her daim açık kapalı alan, ekipman, personel hijyeni için güvenle kullanılabilecek, maksimum hijyen koşullarını sağlayabilecek, fiyat ürün kalitesi dengeli, özel koşullar göz önüne alınarak içeriği özenle fomüle edilmiş temizlik ve hijyen ürünleri üretiyoruz.

Silanss olarak; Erver Kimyevi Maddeler çatısı altında, marka değeri yüksek ve sektörde iyi referans oldukları şüphesiz şirketlerle de işbirliği sağlayarak, hijyen kimyasalları sektöründe üretim ve geliştirme faaliyetlerimize başladık. Hem hijyen ürünleri sektörel deneyimi hem de özel ürün formülasyonlarımızla, kaliteden taviz vermeden, çeşitli alanlarda ve koşullarda kısa süreli, kesin ve sağlıklı çözüm sunmaktan, müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kullanım alanlarına göre sınırlandırılmış hijyen ürünleri üretmekten ve en önemlisi müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerden memnuniyet duyuyuoruz. İş ilişkisi kurduğumuz tüm paydaşlarımıza bize ve ürünlerimize güvendikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Silanss Sektörel Faaliyetleriyle Neyi Amaçlıyor ?

Sürekli olarak devam eden AR-GE çalışmalarından elde edilen bilgiler, müşterinin ürün kullanımı, tercihi, ihtiyacı gibi somut verilerden hareketle, ihtiyaç duyulan alanda maksimum hijyen performans sağlayacak, fiyat kalite değerleri doğru oranlanmış, doğaya ve insana saygılı koşullarda üretilmiş, kolay ulaşılabilir, ambalaj çeşitliliği bol temizlik ve hijyen ürünleri üretmek. Kurum olarak oluşturduğumuz çerçevede değerler ve iş anlayışımız üstlendiğimiz misyonun olmazsa olmazı.

  • Müşteri odaklı üretim ve iş ilişkileri
  • Sürekli artan ürün ve destek kalitesi
  • Spesifik alanlarda spesifik çözümler geliştirebilmek için detaylandırılmış analizler
  • Satış sonra ürün kullanım koşulları, talimatlar ve etkiler gibi profesyonel destek sağlamak

Silanss Markalaşma Sürecinde Neyi Hedefliyor ?

Gelişimin sınırları doğru çizilmiş hedefler sayesinde gerçekleştiği inancıyla, daha geniş alanda daha spesifik çözümler sağlayacak ürünler geliştirmek, üretimde sürekli kalite artırımı sağlamak, daha fazla marka değeri yüksek şirketle iş ortaklığı kurmak, ürün kullanıcı kitlemizi genişletmek ve çeşitlendirmek, satış sonrası destek konusunda daha çok yol ve yöntem geliştirmek, kullanım koşulları daha basit ürünler üretmek Silanss markası vizyonunu oluşturuyor. Ek olarak hedeflerimiz :

  • Müşterilerimizin temizlik ve hijyen alanında başka bir markaya ihtiyaç duymayacağı ürün çeşitliliği sağlamak
  • Sektörel bilgi ve birikimi gerek satış öncesi gerek satış sonrası son kullanıcıya net, açık ve anlaşılır aktaran bir marka olmak
  • Yüksek oranda müşteri memnuniyeti geri bildirimi almış, sağlam ve uzun vadede devamlılığı olan müşteri ilişkileri kurmuş bir marka olmak

SILANSS Profesyonel Temizlik Ürünleri