Profesyonel Hijyen Kimyasalları

Profesyonel Hijyen Kimyasalları Üreticisi

Erver Kimyevi Maddeler olarak; sektörde geçen uzun yılların birikimlerinin bir araya gelmesiyle 2005 senesinde faaliyete başladık. Kimya sektörünün birçok farklı dalında uzman kadromuzla faaliyet göstermekteyiz. Müşteri odaklı olarak gerçekleştirmeye çalıştığımız teknik destekli satış ve pazarlama faaliyetimiz, satış öncesi ve sonrası her türlü müşteri talebinin ivedilikle karşılanarak, topyekûn müşteri mutluluğu hedefi üzerine kuruludur.

Müşteri ihtiyaç ve taleplerinin, müşteri özelinde karşılanması prensibi doğrultusunda, müşteriye özel üretilen ürünler, sürdürülebilir ve taviz verilmez bir kalite standardıyla tedarik edilmektedir. Firmamız, Gıda Hijyen Kimyasalları, Gıda Kimyasalları, Yapıştırıcılar, Metal Yüzey İşleme Kimyasalları, Spesifik Kimyasallar ve Temizlik Makine ve Otomatları gibi kimya sektörünün farklı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Firmamız ayrıca muhtelif ulusal ve uluslararası firmaların bölge bayiliklerini de yürütmektedir. Bunların dışında firmamız, muhtelif yapıştırıcılar, Hand Tuft Halı sırt tutkalı, bitki besleme ve koruma ürünleri gibi değişik branşlarda özellikli kimyasal üretimini ise kendi üretim tesislerinde yapmaktadır. Bugün firmamız; bitki besleme ve koruma ürünleri imalat ve pazarlaması konularında Voler Tarım, gıda üretim makineleri, mandıra tesisleri, gıda kimyasalları, gıda katkıları ve gıda hijyen kimyasalları imalat ve pazarlamasında ise Sanver Makine & Kimya firmalarımız ile Grup Şirketi hüviyeti kazanmıştır.

Neden Verdex ?

Üretimlerimizde önceliğimiz 1.sınıf standartlarını koruyarak müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet verme anlayışımızı günden güne geliştirerek ilerliyoruz. Ürünlerimizde her zaman ilk gün ki kaliteyi sağlamak Verdex Hygiene olarak öncü prensiplerimiz arasındadır.
Verdex Hygiene temel unsurlarından biri olan memnuniyete dayalı ilişkiler, önceliğimizin müşterilerimiz olduğunu göstermektedir.Her yeni ürünümüzde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyip onlara daha doğru hizmet ve çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.
Müşteri talepleriyle şekillenen hijyen ürünleri satışının ardından, satışı gerçekleşen ürünlerin kullanımı hakkında talimatlar, etkiler, kullanım koşulları ve müşterilerin desteğe duyduğu her alanda Verdex uzman ekibi sektörel deneyimleri ve bilgi birikimi ışığında destek sağlar.
Genel Alan Hijyen Ürünleri
Mutfak Hijyen Ürünleri
Endüstriyel Hijyen Ürünleri
Gıda Hijyen Ürünleri
Kişisel Bakım & Hijyen Ürünleri
Tekstil Hijyen Ürünleri